Spojmart, s.r.o., Robotnícka 3, 036 01 Martin

O nás

Vážený zákazník,

spoločnosť Spojmart, s r.o. vznikla 01.03.2005 na základe 7 ročných obchodných skúseností v oblasti spájania a kotvenia na územi SR a strednej európy. Región Turca mal v strojárenstve veľkú tradíciu a práve táto skutočnosť bola rozhodujúca pre náš cieľ a to ponúknuť vysokokvalitné produkty, služby a prístup v podobe maloobchodnej a veľkoobchodnej spoločnosti Spojmart s.r.o. Sme firma ktorá je silne orientovaná na región – výrobné, montážne, strojárske a stavebné firmy, živnostníkov aj bežných ľudí . Nosný produkt našej firmy je normovaný spojovací materiál – skrutky, matice, podložky, kolíky, vruty, perá, závitove tyče, nity, klince, závlačky… vyrábané v EU normách DIN, STN, CSN, UNI, ISO, BN a iné, v pevnostnom prevedení 4.6, 4.8, 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9 a v materiálovom prevedení ocel, nerez, mosadz, plast a iné.

Naše odhodlanie a zodpovedný prístup nás za obdobie 6 rokov dostal do pozície lídra a retailového špecialistu v okrese Martin. Momentálne vieme ponúknuť cca 6000 skladových položiek s okamžitým odberom a vďaka kvalitnej obchodnéj logistike cca do 60 000 pozícií v krátkej dodacej lehote. Druhá nosná komodita je kotviaci materiál a spojovače dreva určené pre stavebné firmy. V ponuke nájdete to najlepšie čo ponúka trh pre Vaše riešenie upevnenia, kotvenia stavebných konštrukcií, domov, prístreškov , polyfunkčných staveb, infraštruktury, dialnic, mostov a odvetvý technológií širokého rozsahu.

Samozrejmosťou u nás je poradenstvo a rôzne druhy služieb pre Vašu činnost a spokojnosť. Požičovňa náradia, prenájom strojov, RENT malá stavebná mechanizácia je služba ktorú Vám ponúkame od r. 2011.V širšom rozsahu ktorý budeme rozvíjať podľa dopytu. Vzhľadom k aktuálnemu stavebnému podnebiu je prenájom naradia jednou z možností ako dosiahnúť produktivitu Vašej činnosti bez väčších investícií.

V ponuke máme produkty ktoré umocnia Vašu profesionalitu a nájdete ích LEN U NÁS ! – normované diely, krytky, záslepky, ovládacie elementy, dištančné prvky pre armovanie a betonáž, stavebná chémia, reťaze, ocelové laná a iné.

Stále viac rozhoduje inovačný a technologický potenciál – šanca na úspech v konkurenčnom prostredí je daná vyššou efektivitou, kvalitou produktov, služieb a cenou. Výrobno-montážny proces je priestor kde optimalizácia materiálových tokov je úzko spojená zo spoľahlivosťou a dôverou obchodného partnera. Práve tu sa uchádzame o Vašu dôveru kde Vám vieme ponúknuť našu spoluprácu. Nášou snahou je byť spoľahlivý, špecializovaný odborne zdatný partner pre Vašu profesnú činnosť. Registrovaným zákazníkom ponúkame :

  • nadštandardné logistické služby
  • rozvoz tovaru
  • poradenstvo
  • výrazne zľavy
  • vernostný program

Na záver nášho predstavenia dovolte sa nám poďakovať za Vašu dôveru a v prípade že nás ešte nepoznáte, veľmi radi Vás privítame v našej maloobchodnej predajni, kde si možete po vzájomnej konzultácii dohodnúť aj veľkoobchodné podmienky….

S pozdravom za kolektív Spojmart, s.r.o.

Miroslav Hrivnák
konateľ