O nás

Vážený zákazník, 
 
spoločnosť Spojmart, s r.o. vznikla 01.03.2005 na základe 7 ročných obchodných skúseností v oblasti spájania a kotvenia na územi SR a strednej európy. Región Turca mal v strojárenstve veľkú tradíciu a práve táto skutočnosť bola rozhodujúca pre náš cieľ a to ponúknuť vysokokvalitné produkty, služby a prístup v podobe maloobchodnej a veľkoobchodnej spoločnosti Spojmart s.r.o. Sme firma ktorá je silne orientovaná na región - výrobné, montážne, strojárske a stavebné firmy, živnostníkov aj bežných ľudí . 
 
Nosný produkt našej firmy je normovaný spojovací materiál - skrutky, matice, podložky, kolíky, vruty, perá, závitove tyče, nity, klince, závlačky… vyrábané v EU normách DIN, STN, CSN, UNI, ISO, BN a iné, v pevnostnom prevedení 4.6, 4.8, 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9 a v materiálovom prevedení ocel, nerez, mosadz, plast a iné. Naše odhodlanie a zodpovedný prístup nás za obdobie 6 rokov dostal do pozície lídra a retailového špecialistu  v okrese Martin. Momentálne vieme ponúknuť cca 6000 skladových položiek s okamžitým odberom a vďaka kvalitnej obchodnéj logistike cca do 60 000 pozícií v krátkej dodacej lehote. 
 
Druhá nosná komodita je kotviaci materiál a spojovače dreva určené pre stavebné firmy. 
 
V ponuke nájdete to najlepšie čo ponúka trh pre Vaše riešenie upevnenia, kotvenia stavebných konštrukcií, domov, prístreškov , polyfunkčných staveb, infraštruktury, dialnic, mostov a odvetvý technológií širokého rozsahu. Samozrejmosťou u nás je poradenstvo a rôzne druhy služieb pre Vašu činnost a spokojnosť. 
 
Požičovňa náradia, prenájom strojov, RENT malá stavebná mechanizácia je služba ktorú Vám ponúkame od r. 2011.V širšom rozsahu ktorý budeme rozvíjať podľa dopytu. Vzhľadom k aktuálnemu stavebnému podnebiu je prenájom naradia jednou z možností ako dosiahnúť produktivitu Vašej činnosti bez väčších investícií. 
 
V ponuke máme produkty ktoré umocnia Vašu profesionalitu a nájdete ích LEN U NÁS ! 
 
- normované diely, krytky, záslepky, ovládacie elementy, dištančné prvky pre armovanie a betonáž, stavebná chémia, reťaze, ocelové laná a iné. 
 
Stále viac rozhoduje inovačný a technologický potenciál - šanca na úspech v konkurenčnom prostredí je daná vyššou efektivitou, kvalitou produktov, služieb a cenou. Výrobno-montážny proces je priestor kde optimalizácia materiálových tokov je úzko spojená zo spoľahlivosťou a dôverou obchodného partnera. Práve tu sa uchádzame o Vašu dôveru kde Vám vieme ponúknuť našu spoluprácu. 
 
Nášou snahou je byť spoľahlivý, špecializovaný odborne zdatný partner pre Vašu profesnú činnosť. 
 
Registrovaným zákazníkom ponúkame : 
  • nadštandardné logistické služby 
  • rozvoz tovaru 
  • poradenstvo 
  • výrazne zľavy 
  • vernostný program 
Na záver nášho predstavenia dovolte sa nám poďakovať za Vašu dôveru a v prípade že nás ešte nepoznáte, veľmi radi Vás privítame v našej maloobchodnej predajni, kde si možete po vzájomnej konzultácii dohodnúť aj veľkoobchodné podmienky.... 
 
S pozdravom za kolektív Spojmart, s.r.o. 
 
Miroslav Hrivnák 
konateľ